KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13093300
*
nr 1309 3300
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Stadsmotiv, -84,23x35 cm. Ej signerad
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 24 februari 2020
kl 20:31:59
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/2 14:08:19
1
Vinnande bud
23/2 10:04:54
2
350 kr
23/2 10:04:54
1
400 kr (Budbetjänt)
24/2 10:07:29
3
450 kr
24/2 10:07:29
1
(budbetjänt)
24/2 19:22:50
1
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller stad stadsmotiv vattenfärg
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 18:53
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 19:47
-
9317 Akvarell
Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:27
-
2089 Akvarell
Ann Margret Hede. Skärgårdsmotiv. Signerad. Akvare..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 20:24
-
2051 Akvarell
Clara Löfgren (1843-1923), Sverige. Kvinna vid gri..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 20:18
-
2106 Akvarell
Elsa Backlund-Celsing (1880-1974), Sverige. Interi..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 18:45
*
Akvarell
Läs om budbetjänten
nr 1309 3300
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Stadsmotiv, -84,23x35 cm. Ej signerad
Utrop: | 700 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 24 februari 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
21/2 14:08:19 | 1 | Vinnande bud |
23/2 10:04:54 | 2 | 350 kr |
23/2 10:04:54 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
24/2 10:07:29 | 3 | 450 kr |
24/2 10:07:29 | 1 | (budbetjänt) |
24/2 19:22:50 | 1 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller stad stadsmotiv vattenfärg
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 18:53 -
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 19:47 -
9317 Akvarell
Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:27
-
2089 Akvarell
Ann Margret Hede. Skärgårdsmotiv. Signerad. Akvare..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 20:24 -
2051 Akvarell
Clara Löfgren (1843-1923), Sverige. Kvinna vid gri..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 20:18 -
2106 Akvarell
Elsa Backlund-Celsing (1880-1974), Sverige. Interi..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 18:45